`
Posudzoval: Elena Škvařilová (Rakúsko), Mgr. Martina Babíková (SK)
trieda | umiestnenie / titul | meno psa / suky | otec | matka |
---|---|---|---|---|
šteniat | VN1 | Amarok Saint Barbarons | Cosmo vom Schondratal | Chile Kráľovská stráž |
šteniat | VN2 | Atos Karpatská rla | Golfo Kráľovská stráž | Beky Neskrotná vášeň |
dorast | VN1, Najkrajší dorast | Alex ze Žďárské vrchoviny | Ulsan Gasko Prim | Megi z Budské samoty |
mladých | V1, CAJC | Arsan Lafarr star | Bandit v. Ilesseltal | Farrah Mista Jaswin |
stredná | V1 | Alvin Skrytý Prízrak | Achilles Hovi Dream | Ciri Mista Jaswin |
stredná | V2 | Arkus Skrytý prízrak | Achilles Hovi Dream | Ciri Mista Jaswin |
stredná | V3 | Big Ben Villa Rivvis | Bajaja Katčina smečka | Catherine z Kraje kalicha |
otvorená | V1, CAC | Arsis Ave Fortunae | Adam Haf Raf | Carol Gutta Fortunae |
otvorená | V2, res.CAC | Dariell Zašovský květ | Artur z Duhového kopce | Baxy Zašovský květ |
otvorená | V3 | Daimon Černý vítr | Eroy Sideric Miks | Boogie Černý vítr |
otvorená | V4 | Monty z Páralovy zahrady | Chivas z Budské samoty | Lady z Páralov yzahrady |
otvorená | V | Alan Hovi Dream | Persano Gasko Prim | Becky von Heiligem Kreuz |
otvorená | V | Damien Lexova smečka | Cyrol Bukový háj | Antoinette Lexova smečka |
otvorená | V | Jantar Kráľovská stráž | Csandro v.Wackerbarth | ICh. Cortina Kráľovská stráž |
pracovná | V1, CAC,Víťaz ŠV, Čakateľ šamp. IHF, BOB | Darcius Gasko Prim | Albi Katveri | Prima Gasko Prim |
pracovná | V2, res.CAC | Bruno Takavorakan | Bero vomTullnerbach | JCh. Corina zoŠarfie |
víťazov | V1, CAC | Lakeland Kráľovská stráž | Ajax Szöke Tiszaparti | GCh. Fidži Kráľovská stráž |
veteránov | V1, Najkrajší veterán | Jekyll Royal Safe | Artur z Duhového kopce | Ayrin z Pomezí |
trieda | umiestnenie / titul | meno psa / suky | otec | matka |
---|---|---|---|---|
šteniat | VN1, Najkrajšie šteňa | Artemisia Saint Barbarons | Cosmo vom Schondral | Chile Kráľovská stráž |
šteniat | VN2 | Rania Gasko Prim | Darcius Gasko Prim | Sthella Steinroller |
šteniat | VN3 | Fannie Takavorakan | Dagobert z Kraje kalicha | Isis von derTannenmuhle |
mladých | V1, CAJC, Najkrajší mladý | Aimie Carpathia Heart | Ecco vom Tyrolsberg | Aimie Sagbariam |
mladých | V2 | Igraine Mista Jaswin | Pusztai Pandur Caramel | Brenna Neskrotná vášeň |
mladých | V3 | Deborah z Posonia | Bastien Aldeon | Dorotka z Julinčina údolí |
mladých | V4 | Abbie Ebritte | JCh. Hobo vom Schondratal | Ch. Brittany Nova Moravia |
mladých | V | Bailey z Dubákovho dvora | Batanco Neskrotná vášeň | Adélka z Veterného vrchu |
mladých | V | Namibia Kráľovská stráž | Dorian Mista Jaswin | Fidži Kráľovská stráž |
mladých | VD | Bella z Dubákovho dvora | Batanco Neskrotná vášeň | Adélka z Veterného vrchu |
mladých | nezúčastnila sa | Bersi Ebidix | Berserk Mista Jaswin | Crux Ebidix Navare Prim |
stredná | V1, CAC | Afra Skrytý prízrak | Achilles Hovi Dream | Ciri Mista Jaswin |
stredná | V2, res.CAC | Dajana z Posonia | Bastien Aldeon | Dorotka z Julinčina údolí |
stredná | V3 | Aura z Vřesinského statku | Eros Indiánska maska | Kiwi Royal Safe |
stredná | V4 | Akawa Ebritte | JCh. Hobo vom Schondratal | Ch. Brittany Nova Moravia |
stredná | nezúčastnila sa | Bright Star Villa Rivvis | Bajaja Katčina smečka | Catherine z Kraje kalicha |
otvorená | V1, CAC | Bria Asiguarda | Bond Černý vítr | Asia Vidovický kříž |
otvorená | V2, res.CAC | Brandie Asiguarda | Bond Černý vítr | Asia Vidovický kříž |
otvorená | V3 | Nesi Černá tečka | Anzi-Bady Kesidy | Kely Černá tečka |
otvorená | V4 | Farrah Mista Jaswin | Chivas z Budské samoty | Beast Mista Jaswin |
otvorená | V | Jasmine Kráľovská stráž | Csandro v.Wackerbarth | Cortina Kráľovská stráž |
otvorená | VD | Diggy Takavorakan | De´Cochise v.Tullnerbach | Corina zo Šarfie |
otvorená | VD | Sthella Steinroller | Igor von der Hofreite | Molla-Majja Steinroller |
pracovná | V1 | Isis vonder Tannenmuhle | Mountain Dew Duke Luka | Fanny von der Tannenmuhle |
víťazov | V1, CAC,Víťaz ŠV, Čakateľ šamp. IHF, BOS | Ch.Brittany Nova Moravia | Ch. Chester Barte Prim | Afrodita Westbohemia star |
víťazov | V2, res.CAC | Ashley Cicesbeo | GCh. Darcius Gasko Prim | ICh. Ayrin Takavorakan |
víťazov | V3 | Deena Aldeon | Ivanhoe von Gartender Freiheit | Ch. Bleys Folcrum |
víťazov | nezúčastnila sa | Beky Neskrotná vášeň | Sven Gasko Prim | Ashita Mista Jaswin |
veteránov | V1 | Kiwi Royal Safe | Pokolbéli -Rosszcsont Balu Captain | Ch. Ayrin z Pomezí |
veteránov | V2 | Dorotka z Julinčina údolí | Atos ze Starého dvora | Jenny Plavý vítr |
veteránov | nezúčastnila sa | Asia Vidovický kříž | Persano Gasko Prim | China Royal Safe |
1. Aimie Carpathia Heart, Nina Suránová
1. Alex z eŽďárské vrchoviny, Lucia Petrová
1. Alvin Skrytý Prízrak, Lea Vargová
1. Deborah z Posonia, Matúš Cocher
1. Darcius Gasko Prim a Sthella Steinroller, Lenka Kunšteková
2. Arsis Ave Fortunaea Rania Gasko Prim, B. a M. Pokorné