` Reprezentovali v zahraničí | Slovenský hovawart klub

Junior šampión Slovenska, Šampión Slovenska, Grand šampón Slovenska,

Klubový šampión SHK

2012

Rakúsko - IHA Wels - tr. šamp. V1 CACA, res. CACIB, rozh.: Reisinger Karl P. (AT)

Poľsko - NVP Czestochova -  tr. šamp. V1 CWC, BOB rozh.: J.Opara (PL)

Čechy - MVP Intercanis Brno - tr. šamp. V1 CAC, res.CACIB rozh.: L.Kukla (ČR)

Rakúsko - IHA Innsbruck - tr. šamp. V2 res.CACA, res.CACIBrozh.: A. Ferdinando (IT)

Rakúsko - KV Amstetten - tr. šamp. V2 res. CACA rozh.: E. Hohmann (DE)

Chorvátsko - NVP Vukovar - tr. šamp. V1 CAC, BOB rozh.: M. Lapanja (SLO)

Chorvátsko - MVP Osijek - tr. šamp. V1 CAC, CACIB, BOB rozh.: S. Cujan (HR)

Chorvátsko - MVP Osijek - tr. šamp. V1 CAC, CACIB, BOB rozh.: V.Žižakov (SRB)

Slovinsko - MVP Celje - tr. šamp. V1 CAC, CACIB, BOB rozh.: Z. Kraljić (HR)

2013

Rakúsko - IHA Wels - tr. šamp. V1 CACA, res. CACIB rozh.: Reisinger Karl P. (AT)

AKAWA EBRITTE

*24.5.2013

chovateľ: Katarína Vargová

majiteľ: Magdaléna Dubecová Krajčovičová

2014

Čechy - European dog show 2014 Brno - tr. stredná V1 CAC CACIB, Európsky víťaz 2014, rozh.Damir Skok (HR)

AMAROK SAINT BARBARONS

*28.4.2014

chovateľ: Daniela Klimáčková

majiteľ: Petra Rothbauerová

2014

Čechy - European Dog Show - trieda šteniat - VN1 Európska nádej, 3. miesto Najkrajšie šteňa II. FCI skupiny EDS, rozh. Damir Skok (HR), Bečková Kateřina (CZ)

CH. ASHLEY CICESBEO

*3.4.2012

chovateľ: Štefan Marcinský

majiteľ: Štefan Marcinský

Junior šampión Slovenska, Šampión Slovenska, Šampión Rumunska,

Šampión Ukrainy, Šampión Poľska, Šampión Chorvátska, Grand šampión Ukrainy,

Klubový šampión SHK

2013

Poľsko - KWP Jaroslaw - tr. mladých - V1, CAJC, BEST JUNIOR, rozh.: M. Halas /PL/

Poľsko - MWP w Rzeszowie - tr. mladých - V2, rozh.: Kot Andrzej /PL/

Ukraina - CACIB ZHEMCHUZHINA KARPAT-2013 Užhorod- tr. stredná - V1, CAC, CACIB, BOB - rozh.Olejnikova Y. (UA)

Ukraina - CACIB ZAKARPATIE-2013 Užhorod - tr. stredná - V1, CAC, CACIB, BOB, rozh.: Dolejšová O. (ČR)

Rumunsko - CAC Dracula dog show Targu Mures - tr. stredná - V1, CAC, Best Female, BOS, rozh.: B. Mueller (CH)

Rumunsko - Dracula Golden Trophy Targu Mures -tr. stredná - V1, C.A.C., CACIB, BOB,CRUFTs QUALIFICATION 2014, rozh.:  Espen Engh (NL)

Rumunsko - MVP Championship Targu Mures - tr. stredná - V1, C.A.C., CACIB, BOS - rozh.: Dinky S. Santos (Filipíny)

Poľsko- MWP Kielce - tr. šampiónov - V1, CWC, CACIB, rozh.: M. Halas (PL)

Poľsko -  MWP Rzeszow - tr. šampiónov - V1, CAC, CACIB, BOB, rozh.: O. Vondrouš

Čechy - Duo CACIB BVV Brno - tr. šampiónov - V2, rozh.: V. Adlt

Čechy - Duo CACIB BVV Brno - tr. šampiónov - V1, CAC, rozh.: J. Svobodová

Poľsko - KWP Jaroslawl - tr. šampiónov - V1, CWC, Najlepšia dorosla suka, BOB, rozh.: A. Swisulska (PL)

Čechy - NVP Ostrava - tr. šampiónov - V1, CAC, Národní vítez ČR, rozh.: B. Osevná (CZ)

Poľsko - Podkarpacka wystawa psow rasowych II. grupy FCI Sanok - tr. šampiónov - V1, CWC, Najlepša dorosla suka, BOB, rozh.: M. Kuriata-Okarmus (PL)

Poľsko - XXIII.Podkarpacka wystawa psow rasowych Sanok - tr. šampiónov - V1, CWC, Najlepša dorosla suka, BOB , rozh.: S. Harnik (PL)

Ukraina - Zhemchuzhina Karpat 2014 Užhorod - tr. šampiónov - V1, CAC, CACIB, BOB , rozh.: Papp V. (HU)

Ukraina - Zakarpatie 2014 Užhorod - tr. šampiónov - V1, CAC, CACIB, BOB,

rozh.: B. P. Aleksandrov (UA)

Chorvátsko - CACIB ZAGREB - tr. šampiónov - V1, CAC, CACIB, BOB, CRUFTs QUALIFICATION 2015, rozh.: M. Ostrovskaya (RUS)

Chorvátsko CACIB ZAGREB - tr. šampiónov - V1, CAC, CACIB, BOB, Zagreb Winner 2014, rozh.:  V. Piskay (SK)