` Výzva webmastera | Slovenský hovawart klub

Verzia pre tlač

Výzva webmastera

13.3.2012

Prosíme majiteľov plemenníkov pre urýchlenie doplnenia webu, aby poslali v dobrej kvalite scany PP plemennikov na adresu - webmaster. Ďakujeme

25.2.2012

OZNAM: členovia SHK ak sú majiteľmi krycích psov alebo chovných sučiek môžu poslať údaje o potomkoch ich psov alebo sučiek podľa tabulky Potomkovia (príp.pozri napr. Bleys Folcrum, Achilles Hovi Dream atď.). / Údaje pošlite na adresu webmaster.

Výzva webmastera pre všetkých majiteľov chovateľských staníc, chovných súk a krycích psov

Vážení členovia Slovenského hovawart klubu,

ak vlastníte chovateľskú stanicu, chovnú suku alebo krycieho psa, máte možnosť v rámci svojho členstva v SHK mať na klubovej web stránke bezplatne stručnú prezentáciu chovateľskej stanice, suky, alebo psa - pozrite chovateľské stanice, krycí psi. Pri každom chovnom jedincovi je možné uverejniť 6 fotografií.

Ak tam Vaše údaje chýbajú, posielajte ich na adresu webmastera webmaster a to v takej štruktúre, ako sú uvedené na už vyplnených stránkach niektorých chovateľských staníc.

nové